Dalintis
Nesuprantu kodėl nėra galimybės pranešti (report) apie žalingus vartotojus, jų komentarus ir laimikius. Dažnas skleidžia reklamines šiukšles ir žalingas nuorodas, o dėl kiekvieno nario užblokavimo administracijai nerašinėsi gi. Susitvarkykit, nes čia bus spammeriu puslapis, o ne žvejų.
Ir taip yra daug populeresnių ir daug lankomesnių puslapių už šį nes čia daug ko trūksta ir tikrai mažai narių, diskusijų skiltis irgi tuščia.
as dar pasiulyciau prideti atskira skilti keiciu parduodu
Siulyciau padaryti skilti perku parduodu pabandyti paderinti del reklamos jog puslapis butu aktyvesnis grazinti medalius uz didziausia zuvi pagauta tame telkinyje neleisti ikelti laimikio be jo foto ir pagavimo vietos tada gal butu daug aktyvesnis puslapis
Sveiki,parašiau komentarą,kaip jį galėčiau pašalinti?
manau cia daugiau susirinktu jei butu koks bendravimo chatas. butu smagu pabendrauti
Domina ar išvis kas vadovauja šiai grupei?Kiek laimikių beįkeli,-niekas vietų aukštesnių nepaskiria,teisėjauti irgi žaidimas,niekas balų neduoda,kaip esi toj vietoj,taip ir tebesi,rungčių kiek matau nebėra,o labai gaila,kur grupės administracija,atsiliepkit.Dėkoju.
Jeigu reikia pagalbos administracijai,aš sutinku padėti kuom įmanoma,praneškite.
Sveiki, Dekui, kad rupinates kimba.lt. Programuotojai patikrins kur slypi beda ir pataisys. Laimikiu dvikovos buvo bandomasis zaidimas kuris nepasiteisino nes teisejauti buvo norinciu labai mazai.. Bet laimikiu dvikovas netolimoje ateityje pakeis tikros laimikiu kovos su tikrais prizais tikriems zvejams :) Turim maza biudzeta (tiksliau visai jo neturim) Todel labai sunku uztikrinti sklandu kimba.lt veikima, bet be abejones darysim viska, kad viena diena zvejai butu patenkinti :D

Pasisakyk