Dalintis

Apie mus

Kas yra kimba.lt?

Kimba.lt – portalas žvejams. Tinklalapio kūrimo idėja kilo iš suvokimo, kad šiuo metu egzistuojančiuose žvejams skirtuose tinklalapiuose informacija pateikiama itin neefektyviai. Patikėję idėja, jos įgyvendinimo ėmėsi keturių bičiulių grupė. Po daugiau nei dvejų metų produkto brandinimo, komandos formavimo bei kitų būtiniausių darbų, projektas buvo paruoštas išvysti dienos šviesą. Kelyje mums talkino ir ženklų asmeninį indėlį įdėjo beveik dvidešimt įvairių sričių specialistų. Taip gimė produktas – Jūsų sėkmingesnių žvejybų garantas.

Kokia kimba.lt paskirtis?

Daugumos interneto tinklalapių turinys yra formuojamas straipsnių ar forumo pasisakymų pavidalu. Jų turinys daugiau ar mažiau yra žinomas tik aktyviausiems atitinkamų tinklalapių lankytojams ar bendruomenių nariams, nepraleidžiantiems pro akis nei vieno naujo pasisakymo forume ar naujo straipsnio žvejybos tema. Tokie vartotojai – mažuma. Didžioji dalis žvejų neseka viso informacijos srauto, valandų valandas skaitant forumus, straipsnius ir kitą informaciją, taip negaudami daugybės jiems aktualios informacijos. Kimba.lt – projektas į žvejų poreikius pažiūrėjo kitaip. Mūsų tikslas, taupant Jūsų laiką ir pinigus, padėti Jums planuoti sėkmingesnes žvejybas – pagauti daugiau. Siekdami šio tikslo, mes sukūrėme ir toliau vystome aplinką, kurioje žvejui, norinčiam sužinoti pvz. kaip, kur ir ant ko kimba lydekos, nebereikės valandų valandas skaityti straipsnių ar forumų. Pakanka apžvelgti glaustą informaciją, kuri konstruojama susisteminus realių laimikių informaciją. Juk pagautas laimikis su savimi „atsineša“ ir visą istoriją: kur, ant kokio masalo, kokioms meteorologinėms sąlygoms esant, kokiu laiku pagautas ir t.t. Susisteminta informacija padės Jums per kelias akimirkas rasti atsakymą į daugumą žvejams rūpimų klausimų, pvz.: Kur geriausiai kimba lydekos? Kas šiuo metu kimba Nemune? Ant ko geriausiai pavasarį kimba šapalai? Ant kokių voblerių geriausiai kimba salačiai? ir t.t. Ši informacija padės efektyviau planuoti būsimas žvejybas. Galėsite sužinoti kurie masalai (pvz. Jus dominančiame telkinyje ar Jums aktualioms žuvų rūšims) pasiteisina labiausiai, taip išvengdami bereikalingų išlaidų neefektyviems masalams. Galėsite sužinoti kur arčiausiai Jūsų kimba (pvz. Jums aktualios žuvų rūšys) ir taip iki minimumo sumažinsite kelionės išlaidas bei sutaupysite laiko.

Socialinis tinklas žvejams

Norint planuoti sėkmingesnes žvejybas, reikia žinoti informaciją apie kuo daugiau pagautų laimikių. Juk būsimai upėtakių žvejybai įžvalgos būtų daug tikslesnės jei apie jų kibimą vertintumėte ne iš pvz. vieno, o iš šimto laimikių. Kadangi viešai matoma bus toli gražu ne visa laimikių informacija (dauguma žvejų nėra linkę viešinti dalies informacijos apie savo pagautą laimikį), kimba.lt suteikia galimybę dalintis informacija apie laimikius privačiai: su savo draugais, žvejybos bičiuliais bei kitais žmonėmis, kuriems privačią laimikių informaciją norėtumėte patikėti. Tam sukūrėme atskirų žvejybų aplinkas – kiekvienai žvejybai atskirai galėsite nurodyti žmonių sąrašą, kurie turi teisę matyti visą (su atitinkama žvejyba susijusią) informaciją. Projekte taip pat suteikiama galimybė suburti savo žvejybų bičiulius, palengvinsianti Jums apsikeitimą informacija bei komunikaciją su jais. Patogiai komunikacijai įdiegta privačių žinučių rašymo, diskutavimo forumuose bei laimikių komentavimo galimybės.