Dalintis
Sveiki Žvejai, atėjo ilgai lauktas plėšrūnų sezonas, Kadangi jau buvau sukūręs vieną diskusija apie ,,LYDEKAS PIKELIŠKIŲ EŽERE'' taigi to pačio nekomentuosiu, kas norės galės susirast ir pasiskaityt 1 diskusija. Taigi kviečiu visus norinčius atvykt prie Pikeliškių ežero(Žalesos) ir pabandyt laimę pagaut plėšrunę. Kadangi nuomoju valtys ir gan nebrangiai, bei turint laiko spiningauju su norinčiais kartu, bei papasakoju visa info apie ežerą , kadangi esu vietinis ir spiningavimo bei kitų žūklės būdų fanatas galite drąsiai kreiptis dėl detalesnės info į privatą, atsakysiu tikrai i visus klausimus , bei padėsiu suorganizuoti žvejybą. Laimikius galite pažiūrėti mano anketoje, gaila kad neturiu tiek laiko pakankamai kad galėčiau žvejoti dažnai, bei būti pastoviai prie ežero, bet turiu asistentų kurie norinčius pasitiks, palydės prie valties bei pasitiks, laimikiai šiame ežere yra gan įspūdingi, kadangi dažnai su ežero nuomotoju žūviname ežerą. Aišku šis ežeras nėra kaip prudas prileistas karpių itt. turėtumėte tai suprasti. Reziumuojant Laukiu Jūsų atvykstančių.

Pasisakyk