Dalintis
Gal kas galit papasakot, kaip tą upėtakį teisingai suviliot, kokie rankos judesiai turi būti spiningaujant, ar labai reik gudrauti?
gaudyk gaudyk ir gaudyk:)suprasi:)
tai gaudau gaudau, esu pagavęs kažkada kelis bet pats nesupratau kaip :)
skaityk forumus daugiau,eksperimentuok:)
tai cia berods irgi forumas ar ne?? :)))))))
tiesa:)
aš kiek pamenu tai geriausiai sekdavosi skaidriam vandenyje su ryškiu masalu, tai va dabar seku rubrikas ir spoksau ar pasimatys tendencija su masalų spalvomis ar nepasimatys, kai daugiau laimikiu bus įkelta. aišku ir didžiausias azartas kai matai gyvai kaip tavo masalą persekioja ir čiumpa dantim :) plius dar smagu tai kad matai pats, ką darai su masalu ir kaip žuvis į tai reaguoja.
pabandyk šapalus žvejot:)pasiimi stiklainį žiogų ar karkvabalių ir vaikštai,meti,palaukia-dingsta o tada mėtai spiningą:D
bandžiau kažkada su svirpliais, mėčiau mėčiau ir matyt išbaidžiau žuvis su jais :)
realiai tai jeigu vanduo labai skaidrus tai didesni upetaki tikrai sunku pagaut.Del masalo pravedimo tai yra daug budu ziurint kaip, kur ir ant ko gaudai.
Aš pasisakyčiau už natūralių spalvų masalus, gelsva, bronza, juoda, ryškiais gaudau tik pavasarį kai vanduo drumzlinas, o ypatinkų masalų ar judesių nėra, daugiau pateikimo klausimas, kuo arčiau kero ar menamos kitos slėptuvės tu geriau, čia jau metimo technikos klausimas, na bet vasarą aš atiduočiau pirmenybę museliai, daugiau emocijų ir grožio
Sveiki, upėtakių žūklė spiningu man yra vienas mėgstamiausių užsiėmimų. Tai parašysiu ir aš kelis sakinius apie tai :). Žodžiu, jei ką čia tik mano subjektyvi nuomonė, jei kalbant apie masalus, tai pirmenybę atiduodu vobleriam nes pastarieji kur kas rečiau įsikabina į kokį kliuvinį nei tarkim sukrės, kitaip tariant (dar kartą pasikartosiu jog čia tik mano nuomonė) vobleris - universalesnis masalas. Kibimų atžvilgiu abu yra kibūs, tai negalėčiau kategoriškai išskirt kuris yra kibesnis. Grįžtant prie vobleriu, tai mano dėžutėje yra vien skęstantys ir suspenderiai, plaukiančių nepripažįstu :). Jei dar konkrečiau apie voblerius, tai dažniausiai nežinomą upę/upelį pradedu tikrint su Yo-Zuri L-Minnow vobleriais, o darau tai todėl, kad tikrai ne visur įmanoma užkabinus masalą nubrist ir jį atkabint, o L-Minnow tikrai ne iš tų kurį padovanojus "Neptūnui" labai širdį skaudėtų nes tiesiog jie yra gan pigūs, o ir puikiu kibumu pasižymi!!(mėgstamiausios spalvos M100 ir M37, dydis 44). Tęsiant mintį apie mėgstamus vobleriaus, tai mano dėžutėje mėgstamiausi būtų Jackson Trout Tune (spalvos BO ir IW - topas :)), tiesa pastarųjų gauti yra ne ką lengviau nei pagauti patį upėtakį :)). Einant link pravedimo technikos, tai sąlyginai sutikčiau su MATYZAS, bet ne visiškai. Tarkim Yo-Zuri ir tolygiai traukiamas (lyginu traukimą pasroviui, nes visada neinu prieš srovę, kodėl taip darau manau aiškint nereikia) "makaluojasi į visus šonus kaip patrakęs, o vat Trout Tune jei tvičo pagalba nesuteiksi jam animacijos, tai jis ir plauks kaip koks pagaliukas. Tai lengvi riešo judesiai su spiningu labiau privalomi nei pageidautini (netgi tam pačiam L-Minnow). "Kuo arčiau kero ar kitos menamos spėptuvės" 100% sutinku. Ne kartą yra buvę kai į tokią vietą pataikai, tai tik masalas pradeda skęst - iškart smūgis (skęstančio masalo privalumas). Pritariu ir tam, kad tikrai reikia atidirbt metimo techniką, čia vietos nedaug (ne Nemuno pakrantė vistik:)), visur aplink medžiai, o ir užmetimo taškas, ir planuojamas pravedimo kelias dažnai būna vos didesnis už sprindį. Pradžiai gal tiek nes turbūt reikėtų geros savaitės čia prisėst ir rašyt, kad viską papasakot :). Jei kam kils kokių klausimų, klauskit ir norėčiau dar kartą pabrėžt jog čia yra mano nuomonė ir ji nebutinai turi sutikt su tavo/jūsų nuomonėmis. Sėkmės nelinkėsiu, tai nei žvyno nei...
Sveiki. Idomia tema radau. Ar bandėt kas gaudyt margius mikro guminukais pavasary ? Siandien kaip tik pabandziau ir pasakysiu likau maloniai nustebintas. Per gan trumpa ruoza du legalus vienas apie 40 cm. atsipurtė ir gero arklio isėjima maciau. Gal dar kas gaudė gumom idomu butu isgirsti ir jusu nuomone

Pasisakyk