Dalintis
Esu Norbe. Gaudau žuvį Pikeliškių ežere. Gerai išmanau šį ežerą, kadangi prie jo gyvenu. Pastaruoju metu, daug padėjau žvejams norintiems, pabandyt savo laimę pikeliškių ežere. Norintiems pabandyti pagautį savo laimykį, nuomoju valtį, katamaraną. Turint laiko spiningauju etc , su norinčiais žmonėmis. Sukūriau šią temą, dėl to kad galėčiau atsakyti klausimus, kadangi į privatą gaunu nemažai laišku į kuriuos atsakinėti reikia kiekvienam individualiai ir dažniausiai tą patį. Nesu egoistas todėl esu atviras, pasidalinti visa sukaupta savo informaciją, apie žuklę PIKELIŠKIŲ EŽERE. Aišku šis ežeras nėra Nemunas, ir tikrai yra didesnių ir gilesnių ežerų. Bet Būtent apie šį ežerą papasakoti beveik viską.
puiki iniciatyva. Gali gali pasidalinti info, kaip gauti leidimą žvejoti šiame ežere? Tiesą pasakius netikrinau dar jokios info internete, bet pirma mintis šovusi, kad gal tavęs paklaust reikia :) Suprantu kad tu ten šalia gyveni ir pažįsti asmeniškai ežero nuomotoja, bet gal žinai ką daugiau apie legalų būdą ten pažvejoti prašalaičiams? :)
Taip žinau, norint gauti oficialu nuomotojo leidimą viska reikia daryti tiesiogiai per mane. Dėl mėgėjiško žvejybos bilieto yra daug nusiskundimų, kadangi niekur nėra nusakyta, kad negalima žvejoti su juo, bet tikrinant aplinkosaugai dėje yra išrašomos ir baudos. Kai kurie žvejoja su mėgėjiškais, kai kurie su oficialiais. Galima sakyti kai kuriems pasiseka kai kuriems ne. Manau geriau įsigyti oficialų šio ežero leidimą ir žvejoti nebijant, kad galima gauti baudą(kas liečia leidimą). Mano manymų viskas priklauso nuo to kas jūs tikrins. Kadangi pats turėjau tiesiog megejiska leidimą ir jo pakako, o pažįstamiems nors ir turėjo megejiska buvo išrasytosr baudos, nuo to laiko turiu oficialų, kadangi labai gerai bendrauju su nuomotuoju, vykdome bendra ežero prižiūrimą veiklą, Žuviname, tikriname leidimus itt.
kam įdomu 2015 metų pavasario lydekų įžuvinimas. Žuvinome kartu su ežero nuomotoju.
Sveiki neseniai nuomavau pas Norbe valtį ir likau žiaurei patenkintas. Norbe mane informavo mane apie kibiausias vietas ir gan nebrangiai išnuomavo valtį. Ta dien atidariau lydeku sezona.
Džiugu, kad patiko atidaryti sezoną būtent Pikeliškių ežere.
Radau, kad per ALIS sistemą galima užsakyti leidimą žvejoti išnuomotame telkinyje. Sąraše yra ir Pikeliškių. https://alis.am.lt/actionNewApplication.action > Žvejybos leidimai > Mėgėjų žvejyba > Užsakyti žvejybos leidimą (suteikia teisę žvejoti išnuomotame telkinyje). Aišku šiuo atveju reikia pirkti leidimą kiekvienam ežerui atskirai Kadangi skiriasi leidimai išnuomotuose telkiniuose bei neišnuomotuose, matyt dėl to aplinkosaugininkai ir dalina baudeles. Man regis vienintelė išimtis (bet negaliu garantuoti) kai pakanka paprasto mėgėjiško leidimo yra tiem, kas gyvena (yra registruotas) šalia tvenkinio. Klausimas tik ar iš gautos sumos kokia nors dalis atitenka nuomotojui, nes vistik jis (o šiuo atveju ir tu), o ne valstybė rūpinasi viskuo įskaitant ir įžuvinimą. Bet čia retorinis klausimas - atsakymo man į jį nereikia, nes artimiausiu metu neplanuoju nuomoti kokio nors ežero. Ačiū Norbertai už informaciją, o kai ateis laikas būtinai kreipsiuos dėl valties nuomos, ekskursijos po ežerą ar dar konors - gal net pavyks kada kartu paspiningauti :)
Koke kaina to leidimo tam ezerui ir ant kiek laiko jis isduodamas?
IONS būtinai galėsime paspiningauti kartu,
oficiali kaina 14 eu ;) bet galeciau ir pigiau gauti.
Metinis ten tas leidimas?kokiu dar ten ira zuvu be lydeku?
Leidimas metinis. Žuvis: lydekos, kuojos, lynai, karšiai, šamai, starkiai, netgi unguriai, karosai, ešeriai itt. Žuvies rūšių tikrai pakanka. Profilį gali pažiūrėti.
sveikas, savaitgali noreciau atvaziuot atidaryt sezona su plude.Kiek leidimas parai ir valtis?
Sveikas, kokia situacija su karšiais, koks pagrindinis masalas juos gaudant, bei pasaras koks geriausiai?
Sveiki. Kas turi norbe kontaktus dėl žvejybos pikeliškese

Pasisakyk